BHoH-WSE

Web aliance BHoH-WSE z 1. věku S7

Nepřehlédněte

Přátelské weby

Novinky

29.10.2009
V úterý 27. října byla prolomena hranice 50 000 návštěv. Tímto vám chceme poděkovat. Věříme, že web BHoH-WSE skýtá opravdu mnoho zajímavého a poučného čtiva ze světa Travianu a doufáme, že tento web bude nadále webem, na který rádi zavítáte.

18.9.2009
Proběhly menší úpravy na webu. Dlouhý sloupec nastřádaných novinek byl zkrácen na rozumnou délku, starší novinky byly přesunuty do Archivu webu. Na velmi dlouhou dobu byla vypnuta reklama. Díky tomu budou návštěvy na webu BHoH-WSE příjemnější a pohodlnější.

5.9.2009
Potěšilo nás a jistě potěšilo i Tickyho, že nově zveřejněný rozhovor sklidil úspěch. Děkujeme! Dnes přibyly menší úpravy vedoucí ke zpřehlednění celého webu. Zveřejnili jsme nový Travian-vtip, který najdete v příslušné sekci Komiksy a vtipy.

4.9.2009
Vážení návštěvníci webu, s radostí vám oznamujeme, že dlouho slibovaný rozhovor byl dokončen a dnes zveřejněn. A kdo byl tentokrát vyzpovídán? Byl jím Ticky, administrátor slovenského Travianu, kterého snad každý ze slovenských i českých hráčů zná. Přiznáváme, že tento rozhovor trval vskutku neobvykle dlouhou dobu, ale nutno podotknou, že právě díky tomu se jedná o nejdelší rozhovor webu BHoH-WSE nabitý spoustou zajímavých informací. Navíc Ticky dennodenně řeší spoustu nelehkých záležitostí problémů, které se víceméně podíleli na protahování rozhovoru. Věříme, že několika měsíční snažení vám přinese zajímavé čtivo a spoustu nových poznatků. Můžete si například nalít čaj či kávu a v klidu se odreagovat čtením.

1.9.2009
Opravili jsme nedopatření v sekci 3. Soutěž (výsledky), kde místo podrobné výsledkové listiny byl odkaz na fórum. Díky pozornému návštěvníkovi jsme chybu napravili, nyní si ji můžete bez problémů stáhnout. K tomu bychom chtěli dodat, že pokud najdete na webu nějakou chybu, napište nám na email. Ač se snažíme web dělat nanejvýš poctivě a kontrolujeme aktualizace, chyba či nedopatření nám může výjimečně uniknout.

31.8.2009
Rozhodující kolo dnes skončilo a v tentýž den zveřejňujeme výsledky (mini) Travian-Soutěže o 20 zlatek. Najdete je v patřičné sekci 3. Soutěž (vyhlášení). Všem soutěžícím děkujeme za účast!

Úvod
Vítejte na webu bývalé aliance BHoH-WSE !

Tento web původně sloužil jako památka této aliance. Časem se však začal rozrůstat a rozhodli jsme se ho otevřít pro veřejnost. Najdete zde kromě sekcí vzpomínajících na bývalou alianci BHoH-WSE také spoustu sekcí určené pro hráče online hry Travian. Ať se jedná o návody, tipy a triky nebo o rozhovory s významnými osobnostmi ze světa Travianu.


Proč jsme tento web připravili?
Od naší registrace uplynula řada měsíců. Byli jsme společně svědky přátelství, cti, ale i zrady. Stal se z nás tým. Všechno jednou končí a dne 29.5.2008 skončil náš život v Travianu.
Sklidili jsme poslední obilí, naposledy zaveleli vojskům k útoku a naposledy pohlédli na své vesničky. Div byl dostaven a nyní je vše pryč. Někteří se opět setkáme nad úrodnými obilnými lány v dalším věku serveru, jiné necháme poklidně žít jejich osobní život.
Vzpomínky zůstanou. Vzpomínky na události, které jsme spolu prožili, a které se snaží z části mapovat právě tento web.Co na webu najdete?
> návody, rady, tipy triky pro hráče Travianu
> cenné a užitečné informace pro hráče
> rozhovory s významnými osobnostmi ze světa Travianu
> vtipy a komiksy ze světa Travianu
> občasné soutěže
> vzpomínku na bývalo alianci BHoH-WSE
> … a spoustu dalších zajímavostí


Líbí se Vám náš web? Podpořte jej!
Pokud rádi navštěvujete web bývalé aliance BHoH-WSE a rádi byste jej doporučili ostatním, umístěte si do podpisu na fóru nebo na svůj web náš banner. Na výběr máte z několika pěkných bannerů dle záměru použití. Do podpisu na fóru se hodí spíše protáhlejší, zatímco na webu se bude na liště vyjímat nejlépe banner užší. Za zveřejnění ikonky na web Vám budeme vděčni. Cílem totiž je, aby se o webu dozvědělo co největší spektrum hráčů, kteří by zde mohli čerpat bohaté zkušenosti i zajímavosti ze světa Travianu. Všechny bannery najdete v sekci Podpořte náš web

Základní banner:Kód do fóra:
[url=http://www.bhoh-wse-imper.wgz.cz/][img]http://pan.unas.cz/BHoH-WSE3.gif[/img][/url]

Kód na web:
<a href="http://bhoh-wse-imper.wgz.cz"><img src="http://pan.unas.cz/BHoH-WSE3.gif" border="0"></a>
Doufáme, že Vám bude tento web přinášet užitek a zábavu. Snažíme se průběžně zveřejňovat nové aktuality a zajímavosti ohledně Travianu. Každý hráč si může najít na webu své. A pokud se chcete k webu vyjádřit – napsat svůj názor na web či určité téma na něm, připomínku, otázku nebo nápad, díky němuž by se web mohl zlepšit, napište nám na email bhoh-wse@email.cz! Web děláme totiž pro Vás, návštěvníky a budeme rádi, když i Vy se prostřednictvím emailové zprávy zapojíte do vývoje webu.
(sepsali správci webu)