BHoH-WSE

Web aliance BHoH-WSE z 1. věku S7

Nepřehlédněte

Přátelské weby

Novinky

29.10.2009
V úterý 27. října byla prolomena hranice 50 000 návštěv. Tímto vám chceme poděkovat. Věříme, že web BHoH-WSE skýtá opravdu mnoho zajímavého a poučného čtiva ze světa Travianu a doufáme, že tento web bude nadále webem, na který rádi zavítáte.

18.9.2009
Proběhly menší úpravy na webu. Dlouhý sloupec nastřádaných novinek byl zkrácen na rozumnou délku, starší novinky byly přesunuty do Archivu webu. Na velmi dlouhou dobu byla vypnuta reklama. Díky tomu budou návštěvy na webu BHoH-WSE příjemnější a pohodlnější.

5.9.2009
Potěšilo nás a jistě potěšilo i Tickyho, že nově zveřejněný rozhovor sklidil úspěch. Děkujeme! Dnes přibyly menší úpravy vedoucí ke zpřehlednění celého webu. Zveřejnili jsme nový Travian-vtip, který najdete v příslušné sekci Komiksy a vtipy.

4.9.2009
Vážení návštěvníci webu, s radostí vám oznamujeme, že dlouho slibovaný rozhovor byl dokončen a dnes zveřejněn. A kdo byl tentokrát vyzpovídán? Byl jím Ticky, administrátor slovenského Travianu, kterého snad každý ze slovenských i českých hráčů zná. Přiznáváme, že tento rozhovor trval vskutku neobvykle dlouhou dobu, ale nutno podotknou, že právě díky tomu se jedná o nejdelší rozhovor webu BHoH-WSE nabitý spoustou zajímavých informací. Navíc Ticky dennodenně řeší spoustu nelehkých záležitostí problémů, které se víceméně podíleli na protahování rozhovoru. Věříme, že několika měsíční snažení vám přinese zajímavé čtivo a spoustu nových poznatků. Můžete si například nalít čaj či kávu a v klidu se odreagovat čtením.

1.9.2009
Opravili jsme nedopatření v sekci 3. Soutěž (výsledky), kde místo podrobné výsledkové listiny byl odkaz na fórum. Díky pozornému návštěvníkovi jsme chybu napravili, nyní si ji můžete bez problémů stáhnout. K tomu bychom chtěli dodat, že pokud najdete na webu nějakou chybu, napište nám na email. Ač se snažíme web dělat nanejvýš poctivě a kontrolujeme aktualizace, chyba či nedopatření nám může výjimečně uniknout.

31.8.2009
Rozhodující kolo dnes skončilo a v tentýž den zveřejňujeme výsledky (mini) Travian-Soutěže o 20 zlatek. Najdete je v patřičné sekci 3. Soutěž (vyhlášení). Všem soutěžícím děkujeme za účast!

Travian 3.5


Ještě o vánocích 2008 se spekulovalo, že během roku se objeví nová verze Travianu, konkrétně Travian 4. Ovšem Travian 4 bude obsahovat daleko více změn, což zabere daleko více času, jak Black uvedl, a proto verzi 4 předejde ještě verze 3.5 - jakýsi krůček k Travianu 4. Nová verze 3.5 se objeví už v březnu a hráčům přinese spoustu novinek a změn. V této sekci se budeme nové verzi Travian 3.5 věnovat a informovat vás o novinkách.Travian již na českých serverech!


Dnes 14.5.2009 byl na všech českých serverech spuštěna nová verze Travian 3.5! Dnes nás o tom informoval Black a dnes přechod na novou verzi skutečně proběhl. Přestože na některé výhody si budete muset počkat až na nový restart serverů, již teď se můžete kochat z nové grafiky, nových ikonek jednotek a surovin a především z nových aliančních statistik!
Celou zprávu od Blacka najdete zde

Časově nejbližší sestart serveru, který bude již od začátku spuštěn v nové verzi Travian 3.5, bude server CZ3. V novém kabátě bude spuštěn 20.05.2009. (viz článek níže)
Travian 3.5 v dohledné době?


Původně byl příchod nové verze předpokládán během března, později se kvůli opravám nové verze termín posunul na začátek května. Travian 3.5 se na českých serverech vskutku objeví, ale bude to pravděpodobně až 22.5.2009, kdy v 06:00 odstartuje nový věk serveru CZ3. Pokud nenastanou problémy, mohli by se hráči v pátek 22. května dočkat Travianu v novém kabátě. Citace Blackových slov: „...v tuto chvili predpokladam, ze pokud nenastanou komplikace, bude cz3 spusten jako T3.5„
Celou zprávu od Blacka najdete zdeKdy se dočkáme verze Travian 3.5?


České i Slovenské fórum zaplavily otázky (i kritiky) ve smyslu „Proč se na českých serverech neobjevila nová verze Travianu, přestože je už duben?“ Můžeme se domnívat, že vývojáři nutně potřebují dodělat pár doplňků, ale jistě to svůj důvod má. Nikdo si nemůže stěžovat na neaktivitu Blacka ohledně této situace a podobně. Pokud by informace dostal, jistě by je zveřejnil. Nová verze bude spíše taková třešnička na dortu a ne verze, kvůli které bychom se měli nedočkavostí zbláznit. Obsahuje spíš pár zajímavých změn. Nebuďme proto nedočkaví a vyčkejme. Nikdo si nepomůže zakládáním opakujících se témat na fóru. Naprosto jisté je, že Travian 3.5 se určitě na českých serverech objeví. Až se tak stane, nepochybně budeme informováni na Travian-fóru v sekci Oznámení.

Podle Blackových nejnovějších zpráv by k nám měl Travian 3.5 dorazit přibližně na začátku května.
Přesně, jak jsme se domnívali, nová verze má stále ještě nějaké chyby a ty se musí napravit. Tyto chyby mají za následek oddálení příchodu Travian 3.5 na českých serverech.

Oznámení od Blacka si můžete přečíst zde zde
Aktuální informace o Travian 3.5


Podrobný popis novinek a změn, která na hráče čekají v nové verzi Travianu, najdete zde. Dozvíte se, jaké nové budovy v nové verzi budou, jaké nové kombinace surovinových polí se objeví, jaké grafické změny Travian čekají atd...Náš tip
Navštivte tuto stránku. Jedná se o grafický balík, který nabízí pohled do hry nové verze Travian 3.5.
Pokud je někdo hodně netrpělivý, může si čekání na novou verzi zpříjemnit právě aktivací tohoto GB.Jak se poperou nynější grafické balíky s novou verzí?


Protože jsou grafické balíky přicházející novou verzí nekompatibilní, záleží na autorech balíků, zdali je nové verzi přizpůsobí.
Při tvorbě GB pro novou verzi by měla být větší možnost úprav.


Výňatek z rozhovoru s panbubem, českým tvůrcem GB:

"Bude zapotřebí balíky předělávat a novým verzím přizpůsobovat?"
"Ano, ale neměl by to být velký problém. V T3.5 by měla být větší volnost při editaci balíku, na což jsem opravdu zvědavý. Snažím se co nejrychleji nové soubory získat, ale zatím se mi to nedaří. Navíc se budou možná ještě upravovat."
Návody z webu a Travian 3.5


Zřejmě mnohé napadla otázka, zdali budou nadále platné návody z tohoto webu, když se již na herních serverech objevuje nová verze Travian 3.5. Můžeme vás ujistit, že návody, tipy, triky a užitečné informace nadále budou platit i pro novou verzi. Hra totiž podstoupila jen pár drobnějších změn - nová grafika, artefakty, nové budovy. Systém hraní včetně válčení je nadále stejný a tudíž můžete stále čerpat užitečné rady z našich návodů.Bonifác


Bonifác (neboli úkoly) v nové verzi nezmizí.Jak je to s artefakty?


V nové verzi Travian 3.5 přibudou po 120 - 180 dnu od startu serveru artefakty, které nebudou určené k stavbě Divu, ale k výhodám na účtech hráčů. Základními předpoklady pro získání artefaktu bude hrdina a prázdná pokladnice. Bude celkem 8 kategirií artefaktů, z nichž každý artefakt bude mít jinou vlastnost a jiný vliv na účet - kromě "Artefaktu bláznů," který se mění každých 24 hodin, jsou všechny účinky artefaktů pozitivní. Lze předpokládat, že se o artefakty strhnou velké boje, což je pravděpodobně záměr tvůrců hry.
Celý seznam artefaktů a jejich účinky pěkně přeložil panbubo zde.


Pokud získáme zajímavé informace ohledně Travianu 3.5, zveřejníme je zde.

Hodně úspěchů v online hře Travian přejí
správci webu (Marcus6 a Brezak)