BHoH-WSE

Web aliance BHoH-WSE z 1. věku S7

Nepřehlédněte

Přátelské weby

Novinky

29.10.2009
V úterý 27. října byla prolomena hranice 50 000 návštěv. Tímto vám chceme poděkovat. Věříme, že web BHoH-WSE skýtá opravdu mnoho zajímavého a poučného čtiva ze světa Travianu a doufáme, že tento web bude nadále webem, na který rádi zavítáte.

18.9.2009
Proběhly menší úpravy na webu. Dlouhý sloupec nastřádaných novinek byl zkrácen na rozumnou délku, starší novinky byly přesunuty do Archivu webu. Na velmi dlouhou dobu byla vypnuta reklama. Díky tomu budou návštěvy na webu BHoH-WSE příjemnější a pohodlnější.

5.9.2009
Potěšilo nás a jistě potěšilo i Tickyho, že nově zveřejněný rozhovor sklidil úspěch. Děkujeme! Dnes přibyly menší úpravy vedoucí ke zpřehlednění celého webu. Zveřejnili jsme nový Travian-vtip, který najdete v příslušné sekci Komiksy a vtipy.

4.9.2009
Vážení návštěvníci webu, s radostí vám oznamujeme, že dlouho slibovaný rozhovor byl dokončen a dnes zveřejněn. A kdo byl tentokrát vyzpovídán? Byl jím Ticky, administrátor slovenského Travianu, kterého snad každý ze slovenských i českých hráčů zná. Přiznáváme, že tento rozhovor trval vskutku neobvykle dlouhou dobu, ale nutno podotknou, že právě díky tomu se jedná o nejdelší rozhovor webu BHoH-WSE nabitý spoustou zajímavých informací. Navíc Ticky dennodenně řeší spoustu nelehkých záležitostí problémů, které se víceméně podíleli na protahování rozhovoru. Věříme, že několika měsíční snažení vám přinese zajímavé čtivo a spoustu nových poznatků. Můžete si například nalít čaj či kávu a v klidu se odreagovat čtením.

1.9.2009
Opravili jsme nedopatření v sekci 3. Soutěž (výsledky), kde místo podrobné výsledkové listiny byl odkaz na fórum. Díky pozornému návštěvníkovi jsme chybu napravili, nyní si ji můžete bez problémů stáhnout. K tomu bychom chtěli dodat, že pokud najdete na webu nějakou chybu, napište nám na email. Ač se snažíme web dělat nanejvýš poctivě a kontrolujeme aktualizace, chyba či nedopatření nám může výjimečně uniknout.

31.8.2009
Rozhodující kolo dnes skončilo a v tentýž den zveřejňujeme výsledky (mini) Travian-Soutěže o 20 zlatek. Najdete je v patřičné sekci 3. Soutěž (vyhlášení). Všem soutěžícím děkujeme za účast!

Stránky k Travianu


Pravidla Travianu
http://www.travian.cz/spielregeln.php

Jako každá online hra má i Travian svá pravidla, která se musí dodržovat a jejichž porušení jsou trestána Multihunterem. Pravidla je velmi dobré znát a jsou důležitá pro každého hráče...


FAQ – Návod k travianu
http://help.travian.cz/

Podrobný a velmi důležitý manuál k Travianu, který vám zodpoví většinu otázek. Najdete tam přehled budov, ceny výstavby při určitých úrovních, přehledy jednotek s přesnými údaji, ale například i návod, jak se nestát farmou atd. Je to základní nápověda k Travianu...


Travian World Analyzer
http://www.travian.ws/

Pokud vás zajímá, jak si vedete v útoku, v obraně, jak se zlepšujete nebo jak se vyvíjí vaše aliance, určitě navštěvujte tuto stránku. Najdete zde populačně se nejvíce rozvíjející hráče i nejhůře se rozvíjející, najdete zde i populační růst u jakéhokoliv hráče. Travian World Analyzer je dokonalá pomůcka dostupná pro všechny servery Travianu na světě a která částečně mapuje dění na serveru.


TRAVIANTOOLBOX
http://www.traviantoolbox.com

Traviantoolbox je opravdový pomocník k Travianu. Co tam například najdete?

> nejlepší bitevní simulátor, který započítává i úrovně zdí, vojáků, paláce atd...
> výpočty vzdálenosti a času mezi body na mapě dle typu jednotek
> přehledné srovnání vojáků cena/rychlost/kapacita/bojové schopnosti
> kalkulačka na cenu armády, dle počtu a typu vojáků
> vytváření podpisu do fór apod...


Správa aliančních jednotek
http://www.travian.damak.cz

Je to stránka velice výhodná například pro aliance. Aliance si tam založí svůj profil a pod ní se pak zaregistrují členové. Ti pak pravidelně vyplňují stavy svých armád a velitelé tak získávají přehled o vojenské síle aliance. Sami si pak mohou zvolit, kdo všechno stavy armády vidět může či nemůže...


Fórum Travianu

české: http://forum.travian.cz
slovenské: http://forum.travian.sk

K Travianu patří i fórum. Obvykle každá země má jedno fórum. Fórum je důležitou spojkou mezi hráči, kde mohou diskutovat o záležitostech ohledně Travianu, mohou si radit a ve vymezených sekcích i tlachat a jen tak kecat...


TravianSkins
http://travianskins.com/

Už vás omrzel pohled na stejnou a neměnící se vesničku v Travianu? Použijte libovolný grafický balík (z několika desítek) a vaše vesnička může vypadat jako vesmírné město, jako pravěké doupě a nebo je celá zasněžená. Stačí si pouze zkopírovat odkaz a vložit si ho do prázdné kolonky v profil/grafický balík. Nejlepší sběrna grafických balíků pro Travian, jejímž autorem je CaptainLucifel.


Travian Links
http://www.travianlinks.wz.cz

Každý hráč určitě používá nespočet programů k Travinu, ať už je to bitevní silmulátor nebo analyzér... Může se stát, že vás začne nudit vždy vyklikávat stránku, kterou chcete. Tento malý pomocník vám přímo do hry vloží malou lištu se základními stránkami k Travianu a pak si již budete užívat luxusního hraní...


TravMap
http://travmap.shishnet.org

Stač, když zadáte server, jméno aliance hráče či hráčů a zadáte si co chcete zobrazit, načte se vám ihned aktuální mapa a vy ihned máte přehled o vzdálenostech a polohách aliancí, hráčů, vesnic atd.


Travian Flash Mapa (beta)
http://travian.org.ua/cz

Další užitečná mapa. Stačí si navolit, co chcete zobrazit a následně máte polohu hráče nebo aliance jako na dlani. Výhodou je, že pouhým kolečkem myši si můžete mapy přibližovat a oddalovat. Užitečný pomocník.


Travian map
http://www.travianbt.com/map_out.php

Další z řady map určených pro Travian. Tato vyniká nejen pěkným vzhledem, ale užitečnými možnostmi. Na této stránce je také možné si vypočítat délku útoku na daný cíl a podně. Jedná se o velmi užitečnou stránku, která hráče rozhodně nezklame. Tento web má snad jen jediné minus - na stránce jsou všechny české servery kromě speedu. Snad jej ale administrátor těchto stránek brzy dopní.


TraviLog
http://travilog.org.ua/cz

Archivuje váš report z útoku. Stačí, když si text celého hlášení zkopírujete, vložíte jej do prázdného velkého bílého okna a dáte uložit hlášení. Vyběhne vám tabulka s přesnými statistikami a s odkazem, který můžete zkopírovat a komukoliv poskytnout. Po načtení odkazu se vždy objeví přesný výpis útoku spolu se statistikami atd.


Travian-reports
http://travian-reports.net/cz

Jedná se o další stránku jako TraviLog se stejným principem. Zde je výhoda možnosti archivace více útoků pod jeden odkaz.


Report pro Travian 3.5
http://cz.travianreports.com

Archiv boje naprogramovaný CaptainemLucifelem pro novou verzi Travian 3.5. Oproti známým kalkulátorům umí spočítat i počet jednotek, které boj přežili.


Herní profil
http://usvblons.at/TravianManager/index.php

Tvorba herního profilu nanečisto.


Kalkulačky
http://kirilloid.ru/travian

Pokud si chcete něco ohledně Travianu spočítat, ať už se jedná o suroviny či jednotky, zaručeně vám pomůže tato stránka, na které najdete kalkulátory všeho druhu.

Co zde najdete?
> rozšířený bojový simulátor
> ofenzivní kalkulátor
> kalkulačka pro hrdiny
> kalkulátor vlastností jednotek
> kalkulátor rozvoje vesnice
> + další možnosti a kalkulátory


Seznam odkazů na všechno možné ze světa Travianu
http://forum.travian.cz/showthread.php?t=97660

Pokud si s něčím nevíte rady, může vám pomoci tento užitečný seznam odkazů, jehož autorem je Dadoun. Jsou v něm odkazy na různorodé stránky, které se zabývají určitou problematikou ohledně Travianu.Téma sestavil: marcus6
Poslední aktualizace: 11.5.2009