BHoH-WSE

Web aliance BHoH-WSE z 1. věku S7

Nepřehlédněte

Přátelské weby

Novinky

29.10.2009
V úterý 27. října byla prolomena hranice 50 000 návštěv. Tímto vám chceme poděkovat. Věříme, že web BHoH-WSE skýtá opravdu mnoho zajímavého a poučného čtiva ze světa Travianu a doufáme, že tento web bude nadále webem, na který rádi zavítáte.

18.9.2009
Proběhly menší úpravy na webu. Dlouhý sloupec nastřádaných novinek byl zkrácen na rozumnou délku, starší novinky byly přesunuty do Archivu webu. Na velmi dlouhou dobu byla vypnuta reklama. Díky tomu budou návštěvy na webu BHoH-WSE příjemnější a pohodlnější.

5.9.2009
Potěšilo nás a jistě potěšilo i Tickyho, že nově zveřejněný rozhovor sklidil úspěch. Děkujeme! Dnes přibyly menší úpravy vedoucí ke zpřehlednění celého webu. Zveřejnili jsme nový Travian-vtip, který najdete v příslušné sekci Komiksy a vtipy.

4.9.2009
Vážení návštěvníci webu, s radostí vám oznamujeme, že dlouho slibovaný rozhovor byl dokončen a dnes zveřejněn. A kdo byl tentokrát vyzpovídán? Byl jím Ticky, administrátor slovenského Travianu, kterého snad každý ze slovenských i českých hráčů zná. Přiznáváme, že tento rozhovor trval vskutku neobvykle dlouhou dobu, ale nutno podotknou, že právě díky tomu se jedná o nejdelší rozhovor webu BHoH-WSE nabitý spoustou zajímavých informací. Navíc Ticky dennodenně řeší spoustu nelehkých záležitostí problémů, které se víceméně podíleli na protahování rozhovoru. Věříme, že několika měsíční snažení vám přinese zajímavé čtivo a spoustu nových poznatků. Můžete si například nalít čaj či kávu a v klidu se odreagovat čtením.

1.9.2009
Opravili jsme nedopatření v sekci 3. Soutěž (výsledky), kde místo podrobné výsledkové listiny byl odkaz na fórum. Díky pozornému návštěvníkovi jsme chybu napravili, nyní si ji můžete bez problémů stáhnout. K tomu bychom chtěli dodat, že pokud najdete na webu nějakou chybu, napište nám na email. Ač se snažíme web dělat nanejvýš poctivě a kontrolujeme aktualizace, chyba či nedopatření nám může výjimečně uniknout.

31.8.2009
Rozhodující kolo dnes skončilo a v tentýž den zveřejňujeme výsledky (mini) Travian-Soutěže o 20 zlatek. Najdete je v patřičné sekci 3. Soutěž (vyhlášení). Všem soutěžícím děkujeme za účast!

1. soutěž (výsledky)Vyhlášení soutěže


Po více jak třech měsících byla soutěž o 40 zlatek ukončena. Vypracování nepřišlo tolik, kolik jsme očekávali, ale přesto jsme rádi, že nějaká vypracování dorazila a můžeme výherce odměnit.


Průběh soutěže
Otázky nebyly pro soutěžící problémem, zato vytvořit vlastní vtip či komiks problém byl a to veliký. Někteří si pletli zadání a posílali nám slovní vtipy, někteří je pro změnu vynechali. Byli jsme proto tolerantní a umožnili jsme účastníkům, že mohou vypracování úkolu č.2 dodatečně poslat do konce soutěže.

Celkem účastníků: 5
Diskvalifikováno účastníků: 2
(Diskvalifikováni byli ti, co nesplnili nebo porušili podmínky soutěže)


Vyhlášení


1. místo – Shark (získal 19/21 bodů)
> získává 40 zlatek + diplom
2. místo – Johny (získal 15/21 bodů)
> získává diplom za 2. místo
3. místo – ACS10 (získal 10/21 bodů)
> získává diplom za 3. místo


Jaké bylo hodnocení?
Vypracování byla bodována. V případě otázek byl za správnou odpověď udělován jeden bod, za špatnou žádný bod, ale ani se žádný neodečítal. U vtipů/komiksů byl hodnocen nápad, humor i celkové grafické provedení. Za každou z těchto položek bylo možné získat maximálně 5 bodů.

Maximum bodů za odpovědi na otázky: 6 bodů
Maximum bodů za vtip/komiks: 15 bodů
Celkové maximum: 21 bodů


Předání výher
Současně s vyhlášením jsou výherci kontaktování emailovou zprávou, v které jim zasíláme výhry. Žádáme tím tedy výherce, aby aktivně komunikovali a sledovali emailovou schránku.


Vtipy/komiksy od výherců
Rozhodli jsme se zveřejnit i zaslaná díla třech nejlepších soutěžících a spolu s nimi také hodnocení. Vtipy najdete v této sekci (v galerii) níže.


Správné odpovědi na otázky
S vyhlášením samozřejmě přikládáme i správné odpovědi na otázky, které jsou označeny bíle. Těžké nebyly, bylo možné veškeré odpovědi vyhledat na stránkách k Travianu. Zřejmě nejzákeřnější pro soutěžící byla pátá otázka.


1. otázka
Český server 1 začal...
c, 18.12.2006

2. otázka
U jakého hráče byl vystavěn div na CZ7 (za 1. věku) na 100. úroveň?
b, jarmo.boy

3. otázka
U jakých budov nelze uplatnit rychlé ukončení stavby za 2 zlatky?
u rezidence, paláce a nelze ani u budov v natarské vesnici včetně Divu světa

4. otázka
Který z následujících států má nejvíce serverů?
e, Turecko

5. otázka
Platí ve všech případech, že útok s početnější armádou vítězí? Pokud ne, tak v jakých případech (uveďte prosím příklad) k tomu může dojít?
Záleží na útočné síle celé armády. Např. armáda 2000 pretoriánů je početnější než 1000 eqites caesaris, ale má slabší celkový ofenzivní útok.

6. otázka
Co musí velitel vložit do popisu aliance, aby se zobrazily pouze války?
[war]


Diskuse k vyhlášení
V tomto tématu (níže) byla zřízena diskuze. Můžete do ní psát své názory, připomínky i dotazy ohledně soutěže a vyhlášení.

Všem výhercům gratulujeme a děkujeme za jejich účast.

S pozdravem
správci webu

03.04.2009 20:27:20 - marcus6: Pokud se chcete vyjádřit k vyhlášení soutěže, něco poznamenat nebo se zeptat ohledně soutěže, pište do této diskuze.marcus6, správce webu