BHoH-WSE

Web aliance BHoH-WSE z 1. věku S7

Nepřehlédněte

Přátelské weby

Novinky

29.10.2009
V úterý 27. října byla prolomena hranice 50 000 návštěv. Tímto vám chceme poděkovat. Věříme, že web BHoH-WSE skýtá opravdu mnoho zajímavého a poučného čtiva ze světa Travianu a doufáme, že tento web bude nadále webem, na který rádi zavítáte.

18.9.2009
Proběhly menší úpravy na webu. Dlouhý sloupec nastřádaných novinek byl zkrácen na rozumnou délku, starší novinky byly přesunuty do Archivu webu. Na velmi dlouhou dobu byla vypnuta reklama. Díky tomu budou návštěvy na webu BHoH-WSE příjemnější a pohodlnější.

5.9.2009
Potěšilo nás a jistě potěšilo i Tickyho, že nově zveřejněný rozhovor sklidil úspěch. Děkujeme! Dnes přibyly menší úpravy vedoucí ke zpřehlednění celého webu. Zveřejnili jsme nový Travian-vtip, který najdete v příslušné sekci Komiksy a vtipy.

4.9.2009
Vážení návštěvníci webu, s radostí vám oznamujeme, že dlouho slibovaný rozhovor byl dokončen a dnes zveřejněn. A kdo byl tentokrát vyzpovídán? Byl jím Ticky, administrátor slovenského Travianu, kterého snad každý ze slovenských i českých hráčů zná. Přiznáváme, že tento rozhovor trval vskutku neobvykle dlouhou dobu, ale nutno podotknou, že právě díky tomu se jedná o nejdelší rozhovor webu BHoH-WSE nabitý spoustou zajímavých informací. Navíc Ticky dennodenně řeší spoustu nelehkých záležitostí problémů, které se víceméně podíleli na protahování rozhovoru. Věříme, že několika měsíční snažení vám přinese zajímavé čtivo a spoustu nových poznatků. Můžete si například nalít čaj či kávu a v klidu se odreagovat čtením.

1.9.2009
Opravili jsme nedopatření v sekci 3. Soutěž (výsledky), kde místo podrobné výsledkové listiny byl odkaz na fórum. Díky pozornému návštěvníkovi jsme chybu napravili, nyní si ji můžete bez problémů stáhnout. K tomu bychom chtěli dodat, že pokud najdete na webu nějakou chybu, napište nám na email. Ač se snažíme web dělat nanejvýš poctivě a kontrolujeme aktualizace, chyba či nedopatření nám může výjimečně uniknout.

31.8.2009
Rozhodující kolo dnes skončilo a v tentýž den zveřejňujeme výsledky (mini) Travian-Soutěže o 20 zlatek. Najdete je v patřičné sekci 3. Soutěž (vyhlášení). Všem soutěžícím děkujeme za účast!

Slavte s námi20 000 návštěv


Tímto zdravíme všechny návštěvníky webu, ať už ty, co se sem dostali právě náhodně a nebo (a to především) ty, kteří web pravidelně a s chutí navštěvují.

Návštěvnost těchto stránek překročila již 20 000, což je úctihodné číslo. Rozhodli jsme se proto pro vás sepsat pár zajímavostí o tomto webu, které si můžete přečíst v následujícím řádkách.
Travian-Rozhovory


Jednoho dne se zrodil nápad pro zpestření webu - rozhovory s osobnostmi ze světa Travianu. Jako prvního jsme vyzpovídali panbuba, českého tvůrce grafických balíků, které patří vůbec mezi nejlepší pro Travian. Nápad se ujal, většina návštěvníků byla nadšena, a tak jsme s chutí připravili další rozhovor. Tentokrát s českou multihunterkou merlouskou. Rozhovor byl opět zajímavý a nejen, že člověku přinese příjemné oddechové čtení, ale lecos se také doví (i my, správci, jsme se mnohé zajímavé dověděli). Rozhovor opět sklidil úspěch, a tak jsme se pustili do dalšího rozhovoru, tentokrát mimořádně netradičního a zajímavého. Víc vám však o něm neprozradíme, neboť stále se na něm pracuje. Nechte se překvapit a sledujte sekci Rozhovory.
Někoho by také mohla napadnout, že takový rozhovor nemusí být těžké udělat. Ale opak je pravdou. Člověk, který chce osobnost vyzpovídat, si o ní musí zjistit některá fakta, musí spoustu času věnovat domluvě s osobností, vytvářením a následným pokládáním otázek a neméně náročné je konečné zveřejnění na web. Vše se musí převádět do spletitého html kódu, aby rozhovor byl uspořádaný a nedělal na webu "neplechu".
Doufáme, že vám rozhovory budou nadále přinášet příjemné a oddechové čtení i mnohé zajímavosti, které jste doposud nevěděli. Někdo rád rozhovor doslova "shltne", jakmile je zveřejněn, jiný si při poklidném čtení rozhovoru upíjí třeba čaje či kávy a ukusuje oplatku. Každý čtenář si vychutnává čtení po svém, avšak pokud právě rozhovory budou patřit mezi jeho oblíbené čtivo, budeme rádi.Email webu


Pokud chcete správcům cokoliv sdělit nebo se jich na něco dotázat, využijte emailové schránky, která je hlavním komunikačním prostředkem mezi správci a návštěvníky. Můžete nám do schránky psát své názory na web, náměty na témata, která byste rádi na webu uvítali, upozornění na nedostatek, chybu či překlep na webu a nebo otázku ohledně Travianu. Obvykle rádi a rychle odpovíme. Budeme rádi, když se prostřednictvím emailu také ozvou bývalí členové aliance BHoH-WSE.
Adresa emailu: bhoh-wse@email.cz

Doufáme, že nadále pro vás web bude inspirací. Nejen, že poskytuje rady, tipy, triky a návody do online hry Travian a slouží, jako vzpomínka na bývalou alianci BHoH-WSE, ale stal se místem, kde se hráči mohou odreagovat a lecos dozvědět při čtení rozhovorů a jiných zajímavých témat včetně účastnění se pravidelné ankety a kvízu.


S pozdravem
správci webu Marcu6 a Brezak
Zdravíme všechny návštěvníky!Uplynuly asi dva měsíce, co jsme slavili na našem webu 5000 návštěv a v pondělí 12. ledna 2009 se již hranice návštěv přehoupla přes 10000! Za tu dobu vzniklo na webu spoustu sekcí, web prošel spoustou změn a mimo jiné vznikl i klub webu, který má momentálně již 13 členů!

Jsme rádi, že tento web se stal pro spoustu hráčů dobrým pomocníkem k Travianu. Potěší nás, když někdo řekne, že mu návody pomáhají nebo se zasměje u komiksů nebo, že se mu web celkově líbí. Ale taktéž nás potěší, když někdo vznese jakoukoliv připomínku ohledně webu. Snažíme se tento web dělat tak, aby byl nejen vzpomínkou na bývalou alianci, ale i dobrým a užitečným pomocníkem k online hře Travian.Proč web děláme, přestože už nehrajeme?Vše má svůj začátek i svůj konec. My, velitelé Brezak a Marcus6 jsme na CZ7 zažili nezapomenutelné pěkné i horečné chvíle. Naše vesnice se staly dějištěm velkých bitev, zúčastnili jsme se války serveru, ale na neposledním místě jsme poznali spoustu dobrých spolualiančníků, přátel a spojenců. Zažili jsme opravdu spoustu chvil, na které budeme vzpomínat ještě hodně hodně dlouho...

Avšak uvědomili jsme si, že u Travianu jsme proseděli většinu svého volného času a že nemůžeme u jedné, ačkoliv zábavné a poutavé hry strávit většinu života. Ještě před koncem jsme byli rozhodnuti, že až server skončí, skončí i naše působení v Travianu.
Celá naše aliance nám přirostla doslova k srdci a stal se z nás tým, který uměl spolupracovat a pomáhat si. Při stavbě Divu světa jsme si uvědomili, že by byla škoda, aby po konci serveru upadla aliance BHoH-WSE v zapomnění. Chtěli jsme, abychom i po měsících a letech měli dochované útoky a screeny ze hry či naše památné video, při kterém bychom si mohli zavzpomínat. Založili jsme proto tento tento web. Zpočátku obsahoval jen pár sekcí, které se týkaly pouze bývalé aliance BHoH-WSE (logy útoků, stavba Divu světa, historie aliance). Postupně jsme starost o web spontálně převzali my – marcus6 a Brezak.

Starali jsme se jen o vzpomínku na alianci a web pouze vylepšovali. Jednou však marcus6 sepsal návod ze svých zkušeností „návod jak hrát“, které po dobu své hry nasbíral. Zdálo se mu, že by byla škoda, aby byly jeho zkušenosti nevyužity a rozhodl se je předat dalším hráčům. Po domluvě s Brezakem byl návod umístěn na web a stal se tak první sekcí, která se vzpomínek na bývalou alianci netýkala. Postupem času jsme začali dělat další pomůcky k Travianu a mimo jiné jsme se rozhodli web zpestřit humorem a založili jsme sekci „komiksy a vtipy“. Z webu se stala postupem času nejenom vzpomínka na bývalou alianci, ale stal se z něj především pomocník pro hráče Travianu, který skýtá spoustu rad i informací a vtipů ohledně hry.

Uvědomili jsme si, že práce ne webu nás baví. Prostřednictvím webu jsme začali hráčům předávat své zkušenosti v podobě nových návodů, tipů, rad a triků a zveřejněním nového komiksu nebo vtipu jsme prohlížení webu návštěvníkům zpestřili. Ještě více chutě do spravování webu nám dodaly potěšující ohlasy návštěvníků, že se jim web líbí a rádi ho navštěvují.
A přestože se pohybujeme stále v oblasti Travianu a přestože ho považujeme za nejlepší mezi online hrami, nechceme hrát, ale s chutí se starat o tento web.Travian 4Během roku 2009 by se měla objevit nová verze Travianu – Travian4. Na Travian-fóru to oznámil i sám Black (zde). Neví se přesně kdy, ale ví se, že hra bude skýtat spoustu novinek a zlepšení. Zcela jisté je, že na hráče čeká nová budova a to pivovar, který bude sloužit ke zpevnění loajality ve vesnici a systém artefaktů bude přepracován. Vše se přesně dovíme, až Travian4 do Česka dorazí. Většina hráčů se na novou verzi těší, jsou nedočkaví a bez pochyby to zvýší i počet hráčů v Travianu.

Nabízí se nám ale otázka: „co bude s tímto webem až nová verze dorazí“? Web se pravděpodobně nové verzi přizpůsobí. Nová verze bude pravděpodobně nakrátko ozkoušena a připravíme nové sekce pro návštěvníky ohledně Travianu4. S příchodem nové verze Travianu i web prožije další vstup do nové etapy, bude to doslova nový náboj v dění Travianu.

Pokud se chcete na cokoliv zeptat, vznést připomínku či vyjádřit své hodnocení webu, můžete psát, jak do diskuze, tak i na mail webu bhoh-wse@email.cz. Kdo nemá mail a nebo nechce na něj psát, může využít vzkazníku, který se nachází v sekci „Správci & kontakt“.


Doufáme, že nadále všem bude tento web přinášet cenné rady, informace, ale i zábavu a bude přinášet potěšení.

Bojujte statečně! S pozdravem

správci webu Marcus6 a BrezakZdravíme všechny návštěvníky!S radostí Vám oznamujeme, že web, na kterém se právě nacházíte, zažil již přes 5000 návštěv! Již čtyři měsíce slouží jako upomínka bývalé aliance BHoH-WSE a poskytuje cenné rady a taktiky pro hráče Travinu.

Těší nás, že mezi vámi jsou tací, kterým jako hráčům web přináší mnoho užitečných poznatků. Jsou mezi Vámi bývalí členové, spojenci, nepřátelé aliance BHoH-WSE ale i ti, co s 1. kolem serveru 7 nemají nic společného.

Bývalí spoluhráči BHoH-WSE si chodí na tento web připomenout „staré dobré časy“. Jsme rádi, že web se stal takovým velkým pomocníkem i upomínkou toho, co jsme v této online hře prožili.
Snažíme se častým návštěvníkům web zpestřit přidáváním nových anket, kvízů, komiksů a vtipů. Naším cílem je, aby web žil, aby stále byl zdrojem kvalitních informací a neustal na mrtvém bodě beze změny...

Pokud budete mít nějaký návrh na vylepšení stránek, sem s ním. Nebojte se oznámit nedostatek nebo přímo vyslovit kritiku. Nebojte se použít diskusní fórum. Web tvoříme pro Vás, návštěvníky, a jeho navštěvování by mělo být příjemné. Žádnou připomínku neházíme za hlavu, ale zamyslíme se nad ní a pokud uznáme, že je pravdivá, nedostatky opravíme. Případně se také nebojte ozvat s návrhy na nové věci, které byste na tomto webu rádi uvítali!SpolupráceDále bychom Vás rádi požádali o spolupráci. Zdali znáte nějaký dobrý vtip týkající se Travianu, napište nám, mohli bychom ho uveřejnit. Vtipů máme totiž velice málo a téměř žádné neznáme. Zdali někdo vytvoří svůj vlastní komiks týkající se Travianu, taktéž ho rádi zveřejníme. Stačí, když nám dáte vědět do diskuze, pak se domluvíme třeba přes mail. Každou spolupráci rádi uvítáme!
A kdo tento web vytváří a stará se o něj?Brezak – dělá veškerou práci ohledně funkčnosti webu. Zakládá nové sekce, realizuje společné nápady, upravuje vzhled atd.

Marcus6 – často sepisuje témata a vytváří komiksy, obstarává většinu materiálů Na Travian-fóru marcuse6 najdete pod přezdívkou veterán. Naše přezdívky jsme si nechali ze hry. Líbí se nám a tak je nadále používáme...

Jako dárek jsme Vám přinesli mimořádný komiks týkající se tohoto „výročí“ a pár obrázků, které vám snad dodají trochu humoru.

Doufáme, že nadále bude pro vás web atraktivním a přinese vám mnoho užitku, zábavy a s bývalými hráči z 1. věku cz7 zavzpomínáme na příjemné časy předešlé.


Bez Vaší návštěvnosti a podpory by tento web neměl smysl. Funguje již od konce května tohoto roku a doufáme, že si i nadále zachová Vaši přízeň a ještě dlouho fungovat bude!

Mějte se moc pěkně!Veselé vánoce!Přejeme také řádně oslaveného Silvestra a úspěšné a šťastné vkročení do Nového roku.

Vesnice v zemi Travianu již pokrývá peřina sněhu a armády otiskují do sněhu čerstvé stopy. Nastal zimní čas, čas Vánoční, kdy život v Travianu neupadá, ale vzrůstá. Na tržišti touto dobou obyvatelé horečně nakupují dárky svým známým, vojáci si leští zbroj, pekař smetá z pekárny kupu sněhu a někteří se prohánějí na zamrzlé oáze poblíž, vesnice ožívá...

Všem návštěvníkům webu bývalé aliance BHoH-WSE z 1. věku serveru CZ7 z online hry Travian přeje příjemné prožití vánočních svátků, pěknou zimní atmosféru, plno dárků, pyrotechnici již připravují Silvestrovský ohňostroj a náčelník pomáhá osadníkům vztyčit na návsi vánoční strom.

Pokud chcete vašeho spojence, spolualiančníka či nepřátele příjemně potěšit, pošlete mu přátelský Vánoční útok od 24.12 12:00 do 26.12 24:00. V tomto čase totiž veškeré útoky místo boje donesou pěkné přání k Vánocům, pouze špehování zůstávají stejná a špehové nadále umírají. Mimo to v tomto období nebudou jednotky umírat na hlad a bude všem aktivován Plus účet.


Více se můžete dočíst zde.

Také bychom chtěli hráčům připomenout, že v období vánočním by se člověk měl věnovat přednostně rodině a přátelům, nikoliv Travianu.