BHoH-WSE

Web aliance BHoH-WSE z 1. věku S7

Nepřehlédněte

Přátelské weby

Novinky

29.10.2009
V úterý 27. října byla prolomena hranice 50 000 návštěv. Tímto vám chceme poděkovat. Věříme, že web BHoH-WSE skýtá opravdu mnoho zajímavého a poučného čtiva ze světa Travianu a doufáme, že tento web bude nadále webem, na který rádi zavítáte.

18.9.2009
Proběhly menší úpravy na webu. Dlouhý sloupec nastřádaných novinek byl zkrácen na rozumnou délku, starší novinky byly přesunuty do Archivu webu. Na velmi dlouhou dobu byla vypnuta reklama. Díky tomu budou návštěvy na webu BHoH-WSE příjemnější a pohodlnější.

5.9.2009
Potěšilo nás a jistě potěšilo i Tickyho, že nově zveřejněný rozhovor sklidil úspěch. Děkujeme! Dnes přibyly menší úpravy vedoucí ke zpřehlednění celého webu. Zveřejnili jsme nový Travian-vtip, který najdete v příslušné sekci Komiksy a vtipy.

4.9.2009
Vážení návštěvníci webu, s radostí vám oznamujeme, že dlouho slibovaný rozhovor byl dokončen a dnes zveřejněn. A kdo byl tentokrát vyzpovídán? Byl jím Ticky, administrátor slovenského Travianu, kterého snad každý ze slovenských i českých hráčů zná. Přiznáváme, že tento rozhovor trval vskutku neobvykle dlouhou dobu, ale nutno podotknou, že právě díky tomu se jedná o nejdelší rozhovor webu BHoH-WSE nabitý spoustou zajímavých informací. Navíc Ticky dennodenně řeší spoustu nelehkých záležitostí problémů, které se víceméně podíleli na protahování rozhovoru. Věříme, že několika měsíční snažení vám přinese zajímavé čtivo a spoustu nových poznatků. Můžete si například nalít čaj či kávu a v klidu se odreagovat čtením.

1.9.2009
Opravili jsme nedopatření v sekci 3. Soutěž (výsledky), kde místo podrobné výsledkové listiny byl odkaz na fórum. Díky pozornému návštěvníkovi jsme chybu napravili, nyní si ji můžete bez problémů stáhnout. K tomu bychom chtěli dodat, že pokud najdete na webu nějakou chybu, napište nám na email. Ač se snažíme web dělat nanejvýš poctivě a kontrolujeme aktualizace, chyba či nedopatření nám může výjimečně uniknout.

31.8.2009
Rozhodující kolo dnes skončilo a v tentýž den zveřejňujeme výsledky (mini) Travian-Soutěže o 20 zlatek. Najdete je v patřičné sekci 3. Soutěž (vyhlášení). Všem soutěžícím děkujeme za účast!

Podpořte náš web


Bannery na BHoH-WSE od panbubaPožádali jsme českého tvůrce nejlepších grafických balíčků (Zima, Silvestr nebo Plastelína), zdali by byl ochoten udělat speciálně pro tento web banner. A udělal jich hned několik. Výsledek je skvostný, vystihuje vše, co vystihovat má a bannery jsou již nyní používány. Pokud si jej chcete umísti do podpisu na fóru či na svůj web, použijte jeden z následujících kódů.
Kód do fóra:
[url=http://www.bhoh-wse-imper.wgz.cz/][img]http://pan.unas.cz/BHoH-WSE.gif[/img][/url]

Kód na web:
<a href="http://bhoh-wse-imper.wgz.cz"><img src="http://pan.unas.cz/BHoH-WSE.gif" border="0"></a>

 


 


Kód do fóra:
[url=http://www.bhoh-wse-imper.wgz.cz/][img]http://pan.unas.cz/BHoH-WSE2.gif[/img][/url]

Kód na web:
<a href="http://bhoh-wse-imper.wgz.cz"><img src="http://pan.unas.cz/BHoH-WSE2.gif" border="0"></a>

 


 


Kód do fóra:
[url=http://www.bhoh-wse-imper.wgz.cz/][img]http://pan.unas.cz/BHoH-WSE3.gif[/img][/url]

Kód na web:
<a href="http://bhoh-wse-imper.wgz.cz"><img src="http://pan.unas.cz/BHoH-WSE3.gif" border="0"></a>

 


 


Kód do fóra:
[url=http://www.bhoh-wse-imper.wgz.cz/][img]http://pan.unas.cz/BHoH-WSE4.gif[/img][/url]

Kód na web:
<a href="http://bhoh-wse-imper.wgz.cz"><img src="http://pan.unas.cz/BHoH-WSE4.gif" border="0"></a>

 


 

 

Marcusův bannerPrvní banner na web bývalé aliance BHoH-WSE vytvořil Marcus6. Pokud by se vám líbil, můžete si ho vložit do svého podpisu na fóru nebo na svůj web použitím následujících kódů.
Kód do fóra:
[url= http://bhoh-wse-imper.wgz.cz/][img]http://bhoh-wse-data.wgz.cz/image/11563127[/img][/url ]

Kód na web:
<a href="http://bhoh-wse-imper.wgz.cz" target="_blank"><img src="http://bhoh-wse-data.wgz.cz/image/11563127" border="0"></a>