BHoH-WSE

Web aliance BHoH-WSE z 1. věku S7

Nepřehlédněte

Přátelské weby

Novinky

29.10.2009
V úterý 27. října byla prolomena hranice 50 000 návštěv. Tímto vám chceme poděkovat. Věříme, že web BHoH-WSE skýtá opravdu mnoho zajímavého a poučného čtiva ze světa Travianu a doufáme, že tento web bude nadále webem, na který rádi zavítáte.

18.9.2009
Proběhly menší úpravy na webu. Dlouhý sloupec nastřádaných novinek byl zkrácen na rozumnou délku, starší novinky byly přesunuty do Archivu webu. Na velmi dlouhou dobu byla vypnuta reklama. Díky tomu budou návštěvy na webu BHoH-WSE příjemnější a pohodlnější.

5.9.2009
Potěšilo nás a jistě potěšilo i Tickyho, že nově zveřejněný rozhovor sklidil úspěch. Děkujeme! Dnes přibyly menší úpravy vedoucí ke zpřehlednění celého webu. Zveřejnili jsme nový Travian-vtip, který najdete v příslušné sekci Komiksy a vtipy.

4.9.2009
Vážení návštěvníci webu, s radostí vám oznamujeme, že dlouho slibovaný rozhovor byl dokončen a dnes zveřejněn. A kdo byl tentokrát vyzpovídán? Byl jím Ticky, administrátor slovenského Travianu, kterého snad každý ze slovenských i českých hráčů zná. Přiznáváme, že tento rozhovor trval vskutku neobvykle dlouhou dobu, ale nutno podotknou, že právě díky tomu se jedná o nejdelší rozhovor webu BHoH-WSE nabitý spoustou zajímavých informací. Navíc Ticky dennodenně řeší spoustu nelehkých záležitostí problémů, které se víceméně podíleli na protahování rozhovoru. Věříme, že několika měsíční snažení vám přinese zajímavé čtivo a spoustu nových poznatků. Můžete si například nalít čaj či kávu a v klidu se odreagovat čtením.

1.9.2009
Opravili jsme nedopatření v sekci 3. Soutěž (výsledky), kde místo podrobné výsledkové listiny byl odkaz na fórum. Díky pozornému návštěvníkovi jsme chybu napravili, nyní si ji můžete bez problémů stáhnout. K tomu bychom chtěli dodat, že pokud najdete na webu nějakou chybu, napište nám na email. Ač se snažíme web dělat nanejvýš poctivě a kontrolujeme aktualizace, chyba či nedopatření nám může výjimečně uniknout.

31.8.2009
Rozhodující kolo dnes skončilo a v tentýž den zveřejňujeme výsledky (mini) Travian-Soutěže o 20 zlatek. Najdete je v patřičné sekci 3. Soutěž (vyhlášení). Všem soutěžícím děkujeme za účast!

Vznik BHoH-WSE

"Raději zemřít ve stoje, než žít na kolenou".

Před dávnými časy, kdy zemi sužovaly války mezi barbarskými kmeny, vyrazily z tmavých močálů, z neprostupných pralesů a z železných hor kmeny, které se střetly na rozsáhlé planině obilných polí. Stály před sebou a jak to v té době chodilo, mohly tasit meče a štíty odrážet nepřátelské útoky. Nestalo se tak. Kmeny uzavřely dohodu a spojily se! A aby nedocházelo k rozdílům, všichni se stali bratry všech. Stali se hrdým BHoH - Brotherhood of Honor. Zdravili se za mohutného výkřiku. A loučili se slovy "Robur et honor frater". Loučili se slovy ČEST A SÍLA, BRATŘE. Bratry jsme, bojovat jako Bratři budeme a jako Bratři zemřeme ! Každý průsmyk hrdinně udržíme a každého Bratra budeme tvrdě bránit. A jestli nastane konec někoho z nás, nastane konec nás všech! Nechť rozhodujeme o své budoucnosti sami. Ne bohové, ne Druidové, nýbrž ať rozhodnou naše štíty a meče!!!

Takto Bratrstvo vzniklo a jako jedna z mála aliancí si od počátku světa udrželo svůj pokřik, cíl a hrdost. Řady Bratrů se však zužovaly. Někteří padli v boji proti ohromné přesile, nebo se - ať už díky strachu nebo touze po moci - dopustli bratrozrady. Pozvedli meče proti svým bývalým Bratrům a Sestrám.

Později sílu Bratrů doplnil další kmen, horda statných bojovníků pod vlajkou WSE - World start ethusiast. WSE již od pradávna statečně bojovali a úspěšně odráželi nepřátelské útoky. Jejich pevné vesnice se rozkládaly v železných horách a úrodných údolích poblíž rovníkového pásu a právě tam leží základy kmene... Ten se rychle rozrůstal, přidávaly se další a další bojovníci a dlouhá léta čelil nájezdům nepřátel. Kmen WSE shledal své názory a směry velmi podobné názorům BHoH... WSE a BHoH se rozhodli spolešně srazili své nepřátele na kolena a vybudovat Div světa, jehož plány pochází od mocného národa Natarů.

BHoH a WSE spojili své síly 19.3.2008 a stali se BHoH-WSE.

Udatně bojovali proti mocné říši Keria a Antics (později Jižní unie) a úspěšně jim vzdorovali a působili nemalé škody. A nebyli sami... Po jejich boku stál celý Severní spolek, kterému tímto skládáme velký dík!
A kdo nevěří, nechť shlédne video původně určené pro BHoH, ale stejně platící i pro vzniklou alianci BHoH-WSE a její frakci WSE-BHoH:


Video vytvořil Bohemia, který se velkou mírou zasloužil pro rozvoj BHoH.
Omluvte gramatické chyby.
Záběry a hudba pocházejí z filmu "King Arthur".