BHoH-WSE

Web aliance BHoH-WSE z 1. věku S7

Nepřehlédněte

Přátelské weby

Novinky

29.10.2009
V úterý 27. října byla prolomena hranice 50 000 návštěv. Tímto vám chceme poděkovat. Věříme, že web BHoH-WSE skýtá opravdu mnoho zajímavého a poučného čtiva ze světa Travianu a doufáme, že tento web bude nadále webem, na který rádi zavítáte.

18.9.2009
Proběhly menší úpravy na webu. Dlouhý sloupec nastřádaných novinek byl zkrácen na rozumnou délku, starší novinky byly přesunuty do Archivu webu. Na velmi dlouhou dobu byla vypnuta reklama. Díky tomu budou návštěvy na webu BHoH-WSE příjemnější a pohodlnější.

5.9.2009
Potěšilo nás a jistě potěšilo i Tickyho, že nově zveřejněný rozhovor sklidil úspěch. Děkujeme! Dnes přibyly menší úpravy vedoucí ke zpřehlednění celého webu. Zveřejnili jsme nový Travian-vtip, který najdete v příslušné sekci Komiksy a vtipy.

4.9.2009
Vážení návštěvníci webu, s radostí vám oznamujeme, že dlouho slibovaný rozhovor byl dokončen a dnes zveřejněn. A kdo byl tentokrát vyzpovídán? Byl jím Ticky, administrátor slovenského Travianu, kterého snad každý ze slovenských i českých hráčů zná. Přiznáváme, že tento rozhovor trval vskutku neobvykle dlouhou dobu, ale nutno podotknou, že právě díky tomu se jedná o nejdelší rozhovor webu BHoH-WSE nabitý spoustou zajímavých informací. Navíc Ticky dennodenně řeší spoustu nelehkých záležitostí problémů, které se víceméně podíleli na protahování rozhovoru. Věříme, že několika měsíční snažení vám přinese zajímavé čtivo a spoustu nových poznatků. Můžete si například nalít čaj či kávu a v klidu se odreagovat čtením.

1.9.2009
Opravili jsme nedopatření v sekci 3. Soutěž (výsledky), kde místo podrobné výsledkové listiny byl odkaz na fórum. Díky pozornému návštěvníkovi jsme chybu napravili, nyní si ji můžete bez problémů stáhnout. K tomu bychom chtěli dodat, že pokud najdete na webu nějakou chybu, napište nám na email. Ač se snažíme web dělat nanejvýš poctivě a kontrolujeme aktualizace, chyba či nedopatření nám může výjimečně uniknout.

31.8.2009
Rozhodující kolo dnes skončilo a v tentýž den zveřejňujeme výsledky (mini) Travian-Soutěže o 20 zlatek. Najdete je v patřičné sekci 3. Soutěž (vyhlášení). Všem soutěžícím děkujeme za účast!

Vojenské úspěchy

"Dokud držíš zbraň, nejsi mrtev".

Naše aliance během své existence slavila mnoho vojenských úspěchů. Nesčetněkrát se vlny nepřátel roztříštily o naše hradby a zasadili jsme smrtící protiútok. Přestože spousta velkých bojů a hrdinských skutků upadla do zapomění, hlášení z některých se nám dochovaly.


Zde najdete výsledky několika bitev s našimi jižnímy sousedy:Udatný bojovník Frenkee prorazil houževnatou obranu u Jose de Marcos


Obel je dobrý stratég, což se při tomto útoku potvrdilo


Boller - ve správný čas na správném místě, co dodat...


Jízda tohoto bojovníka rozdupala armádu u Alušky


Zastihnout útočnou armádu nepřipravenou není jednoduché. El Diablo udeřil ve správný čas a rozdrtil celou armádu hráče Hans I.


Armády bojovníka coudy byly nespočetkrát odraženy a jednou se tak stalo i u El Diabla


A přišel další útok, tentokrát od Titaniuse. Poničená obrana však i tenktokrát útok odrazila


Dave88 odrazil téměř celý útok od maffiosa za cenu celé obrany, kterou vlastnil


I král Antics2 přišel o většinu své armády díky léčce u Dave88


marcus6 se nebál boje, jeho převelká armáda svedla bitvu se surriel a vyhrála


Ale i marcus6 musel čelit nájezdům. V tomto případě od polise


Jednou marcus6 musel čelit útoku od svého bývalého a dobrého přítele Lorda Lovera. Tímto útokem Lord Lover marcuse zradil...


A pak na marcuse přišel daleko ničivějí útok. Útočil hráč Jon. Těžko říct či úspěch nebo neúspěch. Přinejmenším zpestření blížícího se konce věku...


A takto se rozsekal válečník Jose de Marcos o Joele


Mrfriends se také stával terčem útoků


LamkaCZ také válčil


Obel sváděl tuhé, povetšinou úspěšné boje jako tento


Dave88 byl kromě Rozpadlyho_stroma nejúspěšnější obránce naší aliance


Oceňujeme, jak Kubenzi odrazil útok s vlastní obranou


Nápad připravit malé překvapení u pavelv slavil úspěchy. Hulaci přišla o téměř celou armádu


Dobrá příprava na útok je základ. Tak tomu bylo i u mr.Deph


"Poslední pochod" armády hráče pres těsně před koncem věkuBoj zblízka