BHoH-WSE

Web aliance BHoH-WSE z 1. věku S7

Nepřehlédněte

Přátelské weby

Novinky

29.10.2009
V úterý 27. října byla prolomena hranice 50 000 návštěv. Tímto vám chceme poděkovat. Věříme, že web BHoH-WSE skýtá opravdu mnoho zajímavého a poučného čtiva ze světa Travianu a doufáme, že tento web bude nadále webem, na který rádi zavítáte.

18.9.2009
Proběhly menší úpravy na webu. Dlouhý sloupec nastřádaných novinek byl zkrácen na rozumnou délku, starší novinky byly přesunuty do Archivu webu. Na velmi dlouhou dobu byla vypnuta reklama. Díky tomu budou návštěvy na webu BHoH-WSE příjemnější a pohodlnější.

5.9.2009
Potěšilo nás a jistě potěšilo i Tickyho, že nově zveřejněný rozhovor sklidil úspěch. Děkujeme! Dnes přibyly menší úpravy vedoucí ke zpřehlednění celého webu. Zveřejnili jsme nový Travian-vtip, který najdete v příslušné sekci Komiksy a vtipy.

4.9.2009
Vážení návštěvníci webu, s radostí vám oznamujeme, že dlouho slibovaný rozhovor byl dokončen a dnes zveřejněn. A kdo byl tentokrát vyzpovídán? Byl jím Ticky, administrátor slovenského Travianu, kterého snad každý ze slovenských i českých hráčů zná. Přiznáváme, že tento rozhovor trval vskutku neobvykle dlouhou dobu, ale nutno podotknou, že právě díky tomu se jedná o nejdelší rozhovor webu BHoH-WSE nabitý spoustou zajímavých informací. Navíc Ticky dennodenně řeší spoustu nelehkých záležitostí problémů, které se víceméně podíleli na protahování rozhovoru. Věříme, že několika měsíční snažení vám přinese zajímavé čtivo a spoustu nových poznatků. Můžete si například nalít čaj či kávu a v klidu se odreagovat čtením.

1.9.2009
Opravili jsme nedopatření v sekci 3. Soutěž (výsledky), kde místo podrobné výsledkové listiny byl odkaz na fórum. Díky pozornému návštěvníkovi jsme chybu napravili, nyní si ji můžete bez problémů stáhnout. K tomu bychom chtěli dodat, že pokud najdete na webu nějakou chybu, napište nám na email. Ač se snažíme web dělat nanejvýš poctivě a kontrolujeme aktualizace, chyba či nedopatření nám může výjimečně uniknout.

31.8.2009
Rozhodující kolo dnes skončilo a v tentýž den zveřejňujeme výsledky (mini) Travian-Soutěže o 20 zlatek. Najdete je v patřičné sekci 3. Soutěž (vyhlášení). Všem soutěžícím děkujeme za účast!

Poděkování

"Spojenec, který zradí, není spojenec."

Děkujeme všem, kteří válčili po našem boku a všem hráčům z českého serveru7 (2007/2008) za příjemnou hru. V první řadě děkujeme hráčům z naší aliance BHoH-WSE a sesterské aliance WSE-BHoH. Dobrá spolupráce nás dohnala k úspěchům na které můžeme být pyšni. Mezi ně patří i stavba Divu světa, i když nedokončená. I tak jsme došli dál než jsme očekávali. Obzvláště si zaslouží chválu a uznání ti hráči, kteří stáli při BHoH-WSE i v těžkých chvílích, což byly války nebo krize, kdy se většina hráčů schovávala pod křídla větších aliancí. To postihlo i BHoH-WSE, ale přečkala to díky pevnému jádru dobrých hráčů.Největší dík patří nejbližším spojencům, dávným přátelům WSE, alianci ImpeR-II a ImpeR-I:„Bez vás bychom nedosáhli ničeho“.

Děkujeme i dalším spojencům ze Severního Spolku. Oni nám také vydatně pomohli a na oplátku my jim. Jsou to:DF – PHX
DF-PHX2
ATL – A
ATL – P
ATL – O
League™
DMWa™
VRE-®AS
VRE 2
WSE DERO


A na závěr patří dík i námi tolik „nenáviděným“ barbarům z Jižní unie (Keriu, Antics, JK…). Bez jejich účasti bychom si nezaválčili :-)

Zároveň s opovržením a neradi vzpomínáme na alianci SPQR (Senatus Populus Romanus). Členi SPQR, kdysi dobři spojenci BHoH se stejnými zájmy a nepřáteli, se do našich pamětí zapsali jako přeběhlíci. BHoH jim pomáhalo v boji proti Keriu. Nechybělo mnoho a SPQR s BHoH se sloučily v 1 alianci. SPQR nečekaně zaprodala svou čest a – ať už ze strachu ze zdánlivě silnějšího nepřítele či díky nově nabytým sympatiím k nim - přidali se k jižní alianci Antics. Pod ochranou jihu si poklidně stavěli vlastní div… Přes to všechno i nim patří dík za hru.