BHoH-WSE

Web aliance BHoH-WSE z 1. věku S7

Nepřehlédněte

Přátelské weby

Novinky

29.10.2009
V úterý 27. října byla prolomena hranice 50 000 návštěv. Tímto vám chceme poděkovat. Věříme, že web BHoH-WSE skýtá opravdu mnoho zajímavého a poučného čtiva ze světa Travianu a doufáme, že tento web bude nadále webem, na který rádi zavítáte.

18.9.2009
Proběhly menší úpravy na webu. Dlouhý sloupec nastřádaných novinek byl zkrácen na rozumnou délku, starší novinky byly přesunuty do Archivu webu. Na velmi dlouhou dobu byla vypnuta reklama. Díky tomu budou návštěvy na webu BHoH-WSE příjemnější a pohodlnější.

5.9.2009
Potěšilo nás a jistě potěšilo i Tickyho, že nově zveřejněný rozhovor sklidil úspěch. Děkujeme! Dnes přibyly menší úpravy vedoucí ke zpřehlednění celého webu. Zveřejnili jsme nový Travian-vtip, který najdete v příslušné sekci Komiksy a vtipy.

4.9.2009
Vážení návštěvníci webu, s radostí vám oznamujeme, že dlouho slibovaný rozhovor byl dokončen a dnes zveřejněn. A kdo byl tentokrát vyzpovídán? Byl jím Ticky, administrátor slovenského Travianu, kterého snad každý ze slovenských i českých hráčů zná. Přiznáváme, že tento rozhovor trval vskutku neobvykle dlouhou dobu, ale nutno podotknou, že právě díky tomu se jedná o nejdelší rozhovor webu BHoH-WSE nabitý spoustou zajímavých informací. Navíc Ticky dennodenně řeší spoustu nelehkých záležitostí problémů, které se víceméně podíleli na protahování rozhovoru. Věříme, že několika měsíční snažení vám přinese zajímavé čtivo a spoustu nových poznatků. Můžete si například nalít čaj či kávu a v klidu se odreagovat čtením.

1.9.2009
Opravili jsme nedopatření v sekci 3. Soutěž (výsledky), kde místo podrobné výsledkové listiny byl odkaz na fórum. Díky pozornému návštěvníkovi jsme chybu napravili, nyní si ji můžete bez problémů stáhnout. K tomu bychom chtěli dodat, že pokud najdete na webu nějakou chybu, napište nám na email. Ač se snažíme web dělat nanejvýš poctivě a kontrolujeme aktualizace, chyba či nedopatření nám může výjimečně uniknout.

31.8.2009
Rozhodující kolo dnes skončilo a v tentýž den zveřejňujeme výsledky (mini) Travian-Soutěže o 20 zlatek. Najdete je v patřičné sekci 3. Soutěž (vyhlášení). Všem soutěžícím děkujeme za účast!

Div Světa

"Vždy je naděje. Někdy jen nepatrná, až bláhova... Ale je."

Po dlouhých létech dorazil do světa Travianu mocný národ Natarů, znalý nejlepších řemesel. Strach, rozsévaný Natary, zasahoval do všech koutů země. Jejich příchod věstil brzký konec věku.
Jen nejodvážnější hrdninové mohli natarům vzdorovat.
Právě hrdí bojovníci z BHoH-WSE sváděli s Natary ohromné bitvy. Rozhodli se, jako jiní, využít vědomostí Natarů a dle jejich plánů vybudovat div světa, WIB Monument. Ovšem div mohl být vybudován pouze ve vesnici dříve patrřící natarům.
Svět upadl do víru chaosu a zkázy, každý chtěl dobýt Natarskou vesnici aby mohl stavět div. Ani Nataři nemohli vydržet nápor zbytku světa.Lothar2 z přátelské severské aliance Atlantida (ATL) nás neplánovaně předběhl v útoku a vyčistil Natarskou vesnici.


Na nic jsme nečekali a hlavní, předem určený stavitel Rozpadly_strom vesnici převzal.


Vojáci z celého BHoH-WSE a ImpeR dorazili natarskou vesnici bránit. Zástupy rozzuřených Natarů, odhodlaných získat svou vesnici zpět, a závistivých nepřátel Jižní unie se rozbíjely o naše hradby.


Druhý den po dobytí stály v naší natarské vesnici sýpky s kapacitou 113300 a sklady 91800. Přibývalo obránců i útočníků.


Čtvrtým dnem dorazily 1. silnější útoky.Základy pro WIB Monument byly položeny. Bez plánů bychom však nemohli stavět. Zvědi konečne odhalilii jejich polohu a Paža je ukořistil.


Dne 27.4.2008 přestoupil stavitel Rozpadly_strom do aliance "SEVER" utvořené pouze ze stavitelů divů severských aliancí. Stavba WIB Monumentu byla slavnostně zahájena.


Na WIB Monument stále neúnavně doráželi nepřátelé z jihu a Nataři.Útoky přicházely znovu a znovu. Čtvrtý květen se stal pro WIB Monument osudným. Jižní unie zničila v natarské vesnici, ve které byl div budován, mnoho budov - včetně hlavní budovy a skladů. Nabrali jsme se stavbou divu několikadenní zpoždění oproti nepříteli.Co hůř, ztratili jsme plány, bez kterých stavbu nelze dokončit. Zde vidíte pouze zlomek útoků, všechny vypadaly podobně...Až nakonec...


Senát ImpeR a BHoH-WSE usoudili, že nejmoudřejší bude podpořit divy spojenců z Severního Spolku. Natarská vesnice byla pobourána a navíc jsme zůstali bez plánů. Stavba WIB Monumentu se zastavila na 42. úrovni. Zůstal stát nedokončen.


Stav ostatních divů vypadal 11.5.2008 takto:


Konec světa se neúprosně blíží. Je zřejmé, že sever jako první div nepostaví. Půlka severní aliance DF-PHX, která měla nejlepší předpoklady dostavět div, byla snad nespravedlivě potrestána multihunterem (nutno podotknout že šlo o rozhidnotí celého Travian Teamu...) za používání programu hlídajícího obilí (program byl údajně dříve schválen, trest stihl i hráče kteří se stavbou DS neměli nic společného). Podkpaná morálka a početní nevýhoda nakonec udělaly své.

Zde je stav k 28.5.2008 (nedokončený WIB Monumetn na obrazku již nenajdete - stavitel Rozpadly_strom musel z osobních důvodů předčasně zrušit účet):


Gratulujeme tedy Jižní unii...