BHoH-WSE

Web aliance BHoH-WSE z 1. věku S7

Nepřehlédněte

Přátelské weby

Novinky

29.10.2009
V úterý 27. října byla prolomena hranice 50 000 návštěv. Tímto vám chceme poděkovat. Věříme, že web BHoH-WSE skýtá opravdu mnoho zajímavého a poučného čtiva ze světa Travianu a doufáme, že tento web bude nadále webem, na který rádi zavítáte.

18.9.2009
Proběhly menší úpravy na webu. Dlouhý sloupec nastřádaných novinek byl zkrácen na rozumnou délku, starší novinky byly přesunuty do Archivu webu. Na velmi dlouhou dobu byla vypnuta reklama. Díky tomu budou návštěvy na webu BHoH-WSE příjemnější a pohodlnější.

5.9.2009
Potěšilo nás a jistě potěšilo i Tickyho, že nově zveřejněný rozhovor sklidil úspěch. Děkujeme! Dnes přibyly menší úpravy vedoucí ke zpřehlednění celého webu. Zveřejnili jsme nový Travian-vtip, který najdete v příslušné sekci Komiksy a vtipy.

4.9.2009
Vážení návštěvníci webu, s radostí vám oznamujeme, že dlouho slibovaný rozhovor byl dokončen a dnes zveřejněn. A kdo byl tentokrát vyzpovídán? Byl jím Ticky, administrátor slovenského Travianu, kterého snad každý ze slovenských i českých hráčů zná. Přiznáváme, že tento rozhovor trval vskutku neobvykle dlouhou dobu, ale nutno podotknou, že právě díky tomu se jedná o nejdelší rozhovor webu BHoH-WSE nabitý spoustou zajímavých informací. Navíc Ticky dennodenně řeší spoustu nelehkých záležitostí problémů, které se víceméně podíleli na protahování rozhovoru. Věříme, že několika měsíční snažení vám přinese zajímavé čtivo a spoustu nových poznatků. Můžete si například nalít čaj či kávu a v klidu se odreagovat čtením.

1.9.2009
Opravili jsme nedopatření v sekci 3. Soutěž (výsledky), kde místo podrobné výsledkové listiny byl odkaz na fórum. Díky pozornému návštěvníkovi jsme chybu napravili, nyní si ji můžete bez problémů stáhnout. K tomu bychom chtěli dodat, že pokud najdete na webu nějakou chybu, napište nám na email. Ač se snažíme web dělat nanejvýš poctivě a kontrolujeme aktualizace, chyba či nedopatření nám může výjimečně uniknout.

31.8.2009
Rozhodující kolo dnes skončilo a v tentýž den zveřejňujeme výsledky (mini) Travian-Soutěže o 20 zlatek. Najdete je v patřičné sekci 3. Soutěž (vyhlášení). Všem soutěžícím děkujeme za účast!

Komiksy a vtipy

komiks11.jpg

autor: marcus6

tr-lama.jpg

Obrázek pochází ze sekce "Herní výrazy"

komiks10.jpg

autor: marcus6

komiks9.jpg

autor: marcus6

komiks8.jpg

Autor: marcus6

komiks7.jpg

autor: marcus6
část 1. ze 2

komiks6.jpg

autor: marcus6

Slečno, kde bydlíte? - Na 54/68

(autor neznámý)

komiks5.jpg

autor: havela

komiks4.jpg

autor: marcus6

komiks3_2.jpg

autor: Čnělka
část 2. ze 2

komiks3_1.jpg

autor: Čnělka
část 1. ze 2 - příští díl za týden

Zase tu sousede staví nějaký poschoďový panelák v podobě pyramidy... To je hrůza! A jak to hlídají...“

(autor: marcus6)

komiks2.JPG

autor: marcus6

Potkají se dva hospodě...
„Představ si Franto, v Travianu se mi začíná strašně dařit! Já jsem vyfarmil jednoho hráče a pěkně sem se vysmál a protože mi nadával, tak jsem na něj vzal katapulty.
„No mě už se Pepo dařit přestalo. Nějaký maník mne vyfarmil a pak se mi vysmál. A protože jsem mu začal nadávat vzal na mě katapulty...

(autor: marcus6)

komiks1.bmp

autor: marcus6

Framičky, farmičky, kdopak vám vzal hlas?
Katapult maličký bombarduje vás... !

(autor neznámý)
1  
2