BHoH-WSE

Web aliance BHoH-WSE z 1. věku S7

Nepřehlédněte

Přátelské weby

Novinky

29.10.2009
V úterý 27. října byla prolomena hranice 50 000 návštěv. Tímto vám chceme poděkovat. Věříme, že web BHoH-WSE skýtá opravdu mnoho zajímavého a poučného čtiva ze světa Travianu a doufáme, že tento web bude nadále webem, na který rádi zavítáte.

18.9.2009
Proběhly menší úpravy na webu. Dlouhý sloupec nastřádaných novinek byl zkrácen na rozumnou délku, starší novinky byly přesunuty do Archivu webu. Na velmi dlouhou dobu byla vypnuta reklama. Díky tomu budou návštěvy na webu BHoH-WSE příjemnější a pohodlnější.

5.9.2009
Potěšilo nás a jistě potěšilo i Tickyho, že nově zveřejněný rozhovor sklidil úspěch. Děkujeme! Dnes přibyly menší úpravy vedoucí ke zpřehlednění celého webu. Zveřejnili jsme nový Travian-vtip, který najdete v příslušné sekci Komiksy a vtipy.

4.9.2009
Vážení návštěvníci webu, s radostí vám oznamujeme, že dlouho slibovaný rozhovor byl dokončen a dnes zveřejněn. A kdo byl tentokrát vyzpovídán? Byl jím Ticky, administrátor slovenského Travianu, kterého snad každý ze slovenských i českých hráčů zná. Přiznáváme, že tento rozhovor trval vskutku neobvykle dlouhou dobu, ale nutno podotknou, že právě díky tomu se jedná o nejdelší rozhovor webu BHoH-WSE nabitý spoustou zajímavých informací. Navíc Ticky dennodenně řeší spoustu nelehkých záležitostí problémů, které se víceméně podíleli na protahování rozhovoru. Věříme, že několika měsíční snažení vám přinese zajímavé čtivo a spoustu nových poznatků. Můžete si například nalít čaj či kávu a v klidu se odreagovat čtením.

1.9.2009
Opravili jsme nedopatření v sekci 3. Soutěž (výsledky), kde místo podrobné výsledkové listiny byl odkaz na fórum. Díky pozornému návštěvníkovi jsme chybu napravili, nyní si ji můžete bez problémů stáhnout. K tomu bychom chtěli dodat, že pokud najdete na webu nějakou chybu, napište nám na email. Ač se snažíme web dělat nanejvýš poctivě a kontrolujeme aktualizace, chyba či nedopatření nám může výjimečně uniknout.

31.8.2009
Rozhodující kolo dnes skončilo a v tentýž den zveřejňujeme výsledky (mini) Travian-Soutěže o 20 zlatek. Najdete je v patřičné sekci 3. Soutěž (vyhlášení). Všem soutěžícím děkujeme za účast!

Herní výrazy
Herní výrazy


I ve světě Travianu vzniklo několik „travianskch výrazů“. Hráči je běžně používají a je dobré je všechny znát. Pokud nějaké neznáte nebo jste teprve začali hrát, může se vám sloupeček následujících výrazů hodit.

 

fake = klamný útok na nepřítele zpravidla s jedním vojákem

log = odkaz na výsledek boje

fáčky = falanxi

sekery = sekerníci

katy = katapulty

vykatovat = poničit nebo zničit ves katapultama

lognout se = přihlásit se do hry

regnout se = zaregistrovat se do nové hry

popka = populace

popkař = hráč, kterému nezáleží na armádě, ale na populaci

mulťák = hráč, který má na jednom serveru více účtů

lama = hráč, který neumí hrát

farma = hráč, který je pravidelně vykrádán jinými hráči

farmit = vykrádat pravidelně nějakého hráče

arma = armáda

naexpit hrdinu = získání zkušeností z boje

natarka = natarská vesnice

off, off rank = body za útočení

deff, deff rank = body za obranu dual

dual, dual account = hra, ve které se starají dva hráči o jeden účet

kecálek, kecal, ukecávač = senátor, náčelník, kmenový vůdce

off armáda = velká armáda s útočnýma jednotkama

zabetonovaná vesnice = vesnice plná silných podpor

berani = beranidlaHerní zkratky

 

Některé základní pojmy ve hře se zkracují a jsou většinou známé. Zde máte jejich přehled.

 

MH = multihunter

DS = Div světa

Top = několik nejlepších míst

TT = Travian team

FAQ = nápověda k travianu

MC = multicrop

MC15, M15 = multicrop s 15 obilnými poli

MC9, M9 = multicrop s 9 obilnými poli

KB = kulturní body

DoN = dohoda o neútočení