BHoH-WSE

Web aliance BHoH-WSE z 1. věku S7

Nepřehlédněte

Přátelské weby

Novinky

29.10.2009
V úterý 27. října byla prolomena hranice 50 000 návštěv. Tímto vám chceme poděkovat. Věříme, že web BHoH-WSE skýtá opravdu mnoho zajímavého a poučného čtiva ze světa Travianu a doufáme, že tento web bude nadále webem, na který rádi zavítáte.

18.9.2009
Proběhly menší úpravy na webu. Dlouhý sloupec nastřádaných novinek byl zkrácen na rozumnou délku, starší novinky byly přesunuty do Archivu webu. Na velmi dlouhou dobu byla vypnuta reklama. Díky tomu budou návštěvy na webu BHoH-WSE příjemnější a pohodlnější.

5.9.2009
Potěšilo nás a jistě potěšilo i Tickyho, že nově zveřejněný rozhovor sklidil úspěch. Děkujeme! Dnes přibyly menší úpravy vedoucí ke zpřehlednění celého webu. Zveřejnili jsme nový Travian-vtip, který najdete v příslušné sekci Komiksy a vtipy.

4.9.2009
Vážení návštěvníci webu, s radostí vám oznamujeme, že dlouho slibovaný rozhovor byl dokončen a dnes zveřejněn. A kdo byl tentokrát vyzpovídán? Byl jím Ticky, administrátor slovenského Travianu, kterého snad každý ze slovenských i českých hráčů zná. Přiznáváme, že tento rozhovor trval vskutku neobvykle dlouhou dobu, ale nutno podotknou, že právě díky tomu se jedná o nejdelší rozhovor webu BHoH-WSE nabitý spoustou zajímavých informací. Navíc Ticky dennodenně řeší spoustu nelehkých záležitostí problémů, které se víceméně podíleli na protahování rozhovoru. Věříme, že několika měsíční snažení vám přinese zajímavé čtivo a spoustu nových poznatků. Můžete si například nalít čaj či kávu a v klidu se odreagovat čtením.

1.9.2009
Opravili jsme nedopatření v sekci 3. Soutěž (výsledky), kde místo podrobné výsledkové listiny byl odkaz na fórum. Díky pozornému návštěvníkovi jsme chybu napravili, nyní si ji můžete bez problémů stáhnout. K tomu bychom chtěli dodat, že pokud najdete na webu nějakou chybu, napište nám na email. Ač se snažíme web dělat nanejvýš poctivě a kontrolujeme aktualizace, chyba či nedopatření nám může výjimečně uniknout.

31.8.2009
Rozhodující kolo dnes skončilo a v tentýž den zveřejňujeme výsledky (mini) Travian-Soutěže o 20 zlatek. Najdete je v patřičné sekci 3. Soutěž (vyhlášení). Všem soutěžícím děkujeme za účast!

Diskuse

Do diskuse pište veškeré otázky ohledně Travianu, připomínky, otázky či zajímavosti ohledně tohoto webu či Travianu.

Pravidla chování na tomto webu a příslušných diskusích:

  1. 1. Nespamovat.

  2. 2. Nenadávat.

  3. 3. Žádné smajlíky přeplácané či smysl nedávající příspěvky.

Tím chceme zamezit nevhodnému chování výjimečných spamujících návštěvníků. Doufáme v účinek těchto pravidel. Příjemné psaní příspěvků přejí správci webu.
 

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "5331":
MicK
2019 ... Travian ... tolik nostalgie smiley
Dedra
www.dedra-katalogy.cz Dedra akutální katalog Dedra
terminus
Je to udělal chybu :D
kratkodobá pujcka
Parfémy
Uniq cosmetics http://www.cesky-parfem.cz/ Sleva 30% - Uniq cosmetics - parfémy Uniq parfémy
Parfémy Uniq
Uniq registrace zdarma http://www.cesky-parfem.cz/ Sleva 30% - Uniq cosmetics - parfémy Uniq cosmetics
coochewrajedo
Wow , Geez I can't believe this, just found piece of food dough cookies on the internet.. CookieAddictss,... jak wypozycjonowac strone
brezak
každý z 1. věku s7, kdo sem náhodou zabloudí, nechť se hlásí. povinně. zajímalo by mě, kolik vás bude smiley
Wandas
neverim vlastnim ocim :) co to tu vidim :) chybi mi ten server a spolek lidi. Ikdyz ja jsem si asi prosel v urcitym obdobi peklem, kdyz jsem rozvracel Arakis :DWandas ATL - O
Zdarec starým známým.. koukám že se Vám to zde pěkně rozjelo jen tak dál.. Zdraví MItsubishi - MM-evoX- ATL - P
QGAnna
Já si myslim teda že to neumíš, ale to je jedno. Ta práce tam je, už je to tak. Mezi webgardenovskym a normálním webem není až tak velký rozdíl. Je to dobrý web.smiley
QGAnna
A jak to že má stránky na webgardenu?smiley
Dadoun
QGAnna -> ale jo, docela mu to slo.;)
QGAnna
Nazdar, marcusi, ty umíš HTML?
Rezaví lišák
Marcusi6 vzdávám hold jako jeden z hrdinů který byl v top , můj slabý 52 levloví teuton by jse ti nikdy nevyrovnal umem ani mazaností . Pokuď tohle čte Tetus tak mu vzkazuji co si myslel tím 51 levlovím sekerníkem a 1 pálkařem a 1 oštěpařem a 1 sekerníkem a jednim rytířem ? si blázen
rozpadly_strom
Zdravím,

ano, to by bylo vhodné. Aktualizaci by si zasloužila nejenom tato sekce.

Avšak to si vyžaduje dost času a ten právě není. :-)Marcus6, správce webu BHoH-WSE
wenca
bylo by dobry aktualizovat sekci s gb ;)
as
www.travian-games.webnode.cz
rozpadly_strom
Též vás oba zdravím.

Jojo, jsou to krásné vzpomínky na cz7 1. věk.

Ale, že už to utíká, co? :-) Už je to tak dávno...Všechny bývalé hráče z 1. věku cz7 zdraví

Marcus6
bRezak
Taky zdravim vsechny z 1. kola S7, predevsim marcuse6 a zbytek BHoH, ktery sem jeste mozna obcas zavita. Ackoli vzpominky znacne vybledly a vubec nepisu na forum, presto web pravidelne navstevuju, alespon 1x za mesic. To je asi vse, co jsem chtel rict :)
luca70
Chtěl jsem jen pozdravit všechny z prvního cz7. Spolu s Aldou jsme tenkrát založili Jižní kříž a dovedli ho až do konce servru. Vždycky mně potěší, když uvidím někoho, kdo hrál u nás. Naše aliance si zakládala na své členské základně. A na coudovi22. Teď blbneme na současném cz5 jako Gordic. Čau.

1  
2  
3  
..  
10  
20  
21  
22  
23