BHoH-WSE

Web aliance BHoH-WSE z 1. věku S7

Nepřehlédněte

Přátelské weby

Novinky

29.10.2009
V úterý 27. října byla prolomena hranice 50 000 návštěv. Tímto vám chceme poděkovat. Věříme, že web BHoH-WSE skýtá opravdu mnoho zajímavého a poučného čtiva ze světa Travianu a doufáme, že tento web bude nadále webem, na který rádi zavítáte.

18.9.2009
Proběhly menší úpravy na webu. Dlouhý sloupec nastřádaných novinek byl zkrácen na rozumnou délku, starší novinky byly přesunuty do Archivu webu. Na velmi dlouhou dobu byla vypnuta reklama. Díky tomu budou návštěvy na webu BHoH-WSE příjemnější a pohodlnější.

5.9.2009
Potěšilo nás a jistě potěšilo i Tickyho, že nově zveřejněný rozhovor sklidil úspěch. Děkujeme! Dnes přibyly menší úpravy vedoucí ke zpřehlednění celého webu. Zveřejnili jsme nový Travian-vtip, který najdete v příslušné sekci Komiksy a vtipy.

4.9.2009
Vážení návštěvníci webu, s radostí vám oznamujeme, že dlouho slibovaný rozhovor byl dokončen a dnes zveřejněn. A kdo byl tentokrát vyzpovídán? Byl jím Ticky, administrátor slovenského Travianu, kterého snad každý ze slovenských i českých hráčů zná. Přiznáváme, že tento rozhovor trval vskutku neobvykle dlouhou dobu, ale nutno podotknou, že právě díky tomu se jedná o nejdelší rozhovor webu BHoH-WSE nabitý spoustou zajímavých informací. Navíc Ticky dennodenně řeší spoustu nelehkých záležitostí problémů, které se víceméně podíleli na protahování rozhovoru. Věříme, že několika měsíční snažení vám přinese zajímavé čtivo a spoustu nových poznatků. Můžete si například nalít čaj či kávu a v klidu se odreagovat čtením.

1.9.2009
Opravili jsme nedopatření v sekci 3. Soutěž (výsledky), kde místo podrobné výsledkové listiny byl odkaz na fórum. Díky pozornému návštěvníkovi jsme chybu napravili, nyní si ji můžete bez problémů stáhnout. K tomu bychom chtěli dodat, že pokud najdete na webu nějakou chybu, napište nám na email. Ač se snažíme web dělat nanejvýš poctivě a kontrolujeme aktualizace, chyba či nedopatření nám může výjimečně uniknout.

31.8.2009
Rozhodující kolo dnes skončilo a v tentýž den zveřejňujeme výsledky (mini) Travian-Soutěže o 20 zlatek. Najdete je v patřičné sekci 3. Soutěž (vyhlášení). Všem soutěžícím děkujeme za účast!

Archiv webu

Novinky 1.-15.1.2009

15.1.2009
Jistě jste si všimli menšího nedopatření v novinkách ve formé podtrženého textu, který slouží jako odkazy. Chceme vás ujistit, že na problému pracujeme a je i možné, že to není chyba na naší straně.

13.1.2009
Téma "Slavte s námí" bylo upraveno. Vloženo téma o 10.000 příspěvku! Smazán starý baner odkazující na téma a nahrazen novým, nový najdete v panelu "nepřehlédněte".

6.1.2009 Vytvořena první pravidla chování na diskuzi. Chceme tím zabránit nevhodnému chování případných spamujících návštěvníků, kteří by mohli narušovat pořádek v diskuzi.

4.1.2009 Připravili jsme pro vás další komiks, který tentokrát nevytvořil marcus6, ale návštěvník webu mmta.

3.1.2009 Vložilii jsme pár nových pojmů do sekce "herní výrazy".

2.1.2009
Rozhodli jsme se přidat do soutěže další výhry. Jedná se o diplomy pro 3 nejlepší a upomínkové listy pro každého účastníka soutěže. Ppísmo v sekcích "Správci & kontakt" a "Úkoly" bylo zvětšeno do správné velikosti a nedokonalosti v textu byly napraveny.

1.1.2009
V sekci "vojenské strategie" přibyl na místo dosavadního obrázku nový vtip.
Žádné komentáře