BHoH-WSE

Web aliance BHoH-WSE z 1. věku S7

Nepřehlédněte

Přátelské weby

Novinky

29.10.2009
V úterý 27. října byla prolomena hranice 50 000 návštěv. Tímto vám chceme poděkovat. Věříme, že web BHoH-WSE skýtá opravdu mnoho zajímavého a poučného čtiva ze světa Travianu a doufáme, že tento web bude nadále webem, na který rádi zavítáte.

18.9.2009
Proběhly menší úpravy na webu. Dlouhý sloupec nastřádaných novinek byl zkrácen na rozumnou délku, starší novinky byly přesunuty do Archivu webu. Na velmi dlouhou dobu byla vypnuta reklama. Díky tomu budou návštěvy na webu BHoH-WSE příjemnější a pohodlnější.

5.9.2009
Potěšilo nás a jistě potěšilo i Tickyho, že nově zveřejněný rozhovor sklidil úspěch. Děkujeme! Dnes přibyly menší úpravy vedoucí ke zpřehlednění celého webu. Zveřejnili jsme nový Travian-vtip, který najdete v příslušné sekci Komiksy a vtipy.

4.9.2009
Vážení návštěvníci webu, s radostí vám oznamujeme, že dlouho slibovaný rozhovor byl dokončen a dnes zveřejněn. A kdo byl tentokrát vyzpovídán? Byl jím Ticky, administrátor slovenského Travianu, kterého snad každý ze slovenských i českých hráčů zná. Přiznáváme, že tento rozhovor trval vskutku neobvykle dlouhou dobu, ale nutno podotknou, že právě díky tomu se jedná o nejdelší rozhovor webu BHoH-WSE nabitý spoustou zajímavých informací. Navíc Ticky dennodenně řeší spoustu nelehkých záležitostí problémů, které se víceméně podíleli na protahování rozhovoru. Věříme, že několika měsíční snažení vám přinese zajímavé čtivo a spoustu nových poznatků. Můžete si například nalít čaj či kávu a v klidu se odreagovat čtením.

1.9.2009
Opravili jsme nedopatření v sekci 3. Soutěž (výsledky), kde místo podrobné výsledkové listiny byl odkaz na fórum. Díky pozornému návštěvníkovi jsme chybu napravili, nyní si ji můžete bez problémů stáhnout. K tomu bychom chtěli dodat, že pokud najdete na webu nějakou chybu, napište nám na email. Ač se snažíme web dělat nanejvýš poctivě a kontrolujeme aktualizace, chyba či nedopatření nám může výjimečně uniknout.

31.8.2009
Rozhodující kolo dnes skončilo a v tentýž den zveřejňujeme výsledky (mini) Travian-Soutěže o 20 zlatek. Najdete je v patřičné sekci 3. Soutěž (vyhlášení). Všem soutěžícím děkujeme za účast!

Archiv webu

Web neustále prochází změnami. Toto téma slouží jako „úložiště“, lépe řečeno archiv výsledků starých anket a novinek a popřípadě i jiných už zastaralých textů.

Protože jsem zapomněli novinku ze čtvrtka zveřejnit, napravujeme naši chybu a oznamujeme, že dne 20.8.2009 začala (mini) Travian-Soutěž o 20 zlatek. Zájemci se do ni mohou zapojit do 27.8.2009 (do 23:59:59). V blízké době se můžete těšit na slíbený rozhovor.
Byla aktualizována a graficky změněna sekce Správci & kontakt. V blízké době se můžete těšit na další novinky a především na nový rozhovor.
Vážení návštěvníci, dnes nadešel onen den, kdy web BHoH-WSE prošel velkou aktualizací. Přibyla nová anketa a nový kvíz. Tentokrát je kvíz těžší, než je tomu tak obvykle, a tak je pravděpodobné, že spousta návštěvníků bude hádat. To ale rozhodně nevadí. Naším cílem je jen otestovat vaše znalosti ze světa Travianu a když nevíte, tipněte si. Dále přibyl nový vtip pod názvem Travianškvorky, který zhotovil Marcus6. Také bannery v levém panelu webu prošly malou úpravou. A nakonec to hlavní a to nejdůležitější! Dnes jsme zveřejnili zcela novou sekci Dual account, která je výsledkem dlouhodobé práce Marcuse6, merlousky a Dadouna. Nejen, že skýtá mnoho rad a zkušeností, ale i vy sami v ní můžete vyjádřit svůj názor k tématu nebo můžete zveřejnit své zkušeosti. Těmito možnostmi chceme sekci udělat více smysluplnější. Přejeme příjemné čtení a nabírání nových poznatků.
Dnes si zaslouží velké poděkování návštěvníci webu BHoH-WSE. Překročili jsme totiž významnou hranici 40 000 návštěv. Děkujeme a doufáme, že si nadále zachováme vaši přízeň!
Proběhla výměna bannerů s webovou stránkou marauder.webnode.cz. Taktéž se jedná o web zaměřený na online hru Travian a považujeme za správné, aby se takové webové stránky podporovaly. V blízké době se můžete těšit na zcela nový rozhovor s osobností ze světa Travianu, na nové téma webu i na výměnu anket. Všem návštěvníkům přejeme pěkné léto!
Dnes odpoledne v 15:20 proběhlo dlouho očekávané vyhlášení soutěže o 120 zlatek! Více se dočtete v příslušné sekci 2. Soutěž (výsledky).
Vyhlášení výsledků soutěže o 120 zlatek odkládáme na zítřek (úterý 8. července). Děkujeme za pochopení. Dnes byla aktualizována také sekce Seznam kronik, ve které přibyly další odkazy.
Ve 23:59:59 byla ukončena soutěž o 120 zlatek. Zhruba týden budeme pracovat na ohodnocení prací, které není snadné a následně zveřejníme výsledky.
K tomuto dni je do soutěže zapojeno již 11 soutěžících a stále má kdokoliv možnost zapojit se a získat šanci vyhrát 120 zlatek! Soutěž končí 30.6.2009 - za necelé dva týdny. Je pravda, že v poslední době se na webu neobjevilo moc aktualizací, ale můžeme Vám prozradit, že pracujeme na tvorbě nových témat apod. Můžete se těšit například na nový článek pro hráče Travianu, na nový rozhovor, na vyhlášení soutěže a na novou anketu.
K poslednímu dni května je v soutěži přihlášeno 10 plnohodnotných soutěžících. Soutěž bude probíhat ještě celý červen. Na tvorbu je času dost a zúčastnit se může každý!
1  
2  
3  
..  
10